O mnie

Agnieszka Dietrich - Coach

Agnieszka Dietrich - Coach

Coachingiem zajęłam się z ogromnej potrzeby pomagania innym i wspierania ich. W moich sesjach podchodzę do każdego indywidualnie wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie.

Doświadczenie

Jestem warszawianką z dziada pradziada. Urodzona w czasach komunizmu pamiętam stojący czołg przed moją szkołą i puste półki w sklepach. Zawsze lubiłam opowiadania, bajki i historie, a moją ulubioną postacią były tajemnicze wiedźmy, które miały ponad naturalne moce. Zafascynowana historią i językiem ukończyłam filologię słowiańską na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam wyjątkową umiejętność łącznia ludzi i łatwość w komunikowaniu się z nimi, dzięki czemu przez wiele lat pełniłę rolę PR Managera i Rzecznika Prasowego w jednej z największych firm energetycznych w Polsce.

Praca z energią jest moim przeznaczeniem, co dodatkowo odkryłam podczas wewnętrznej holistycznej pracy nad sobą. Ukończyłam Excelence Academy prowadzony przez Mayę Ori, gdzie okryłam swoje kolejne talenty – świetne połączenie z intuicją, umiejętność szybkiego osiągania wysokich wibracji, co pozwala mi na łatwość w komunikowaniu się z Wszechświatem. Dzięki mojej wrodzonej ciekawości, niesłabnącemu optymizmowi i chęci nieustannego rozwoju zostałam Chanellerem, a także Certyfikowanym Life Coachem w Mindvalley. Pomagam innym ludziom połączyć się z ich intuicją i dowiedzieć się co jest dla nich najważniejsze w danym momencie w ich podróży przez życie. Wkrótce zostanę także Certyfikowanym Hipnoterapeutą w Mindvalley. Należę również do międzynarodowej instytucji Heartegy Coaches Collaboration, założonej przez grono współpracujących ze sobą osób, a której celem jest prowadzenie sesji coachingowych dla dużych zespołów w korporacjach i instytucjach na całym świecie.

Mam 2 cudowne córki w wielu 11 i 13 lat. Uwielbiam podróże, taniec, jogę, sztukę i przyrodę. Moim największym marzeniem jest udział w odkryciach nad teleportacją i podróże kosmiczne.

Misja

Wierzę głęboko, że nasze życie na Ziemi ma być przyjemne, ekscytujące i pełne ciekawych wyzwań, a każdy dzień jest nową kartą w historii naszego życia. Wierzę także, że świat i ludzie są dobrzy, tylko niektórzy pogubili się w narzuconych im strukturach, schematach, zakazach i nakazach.

Wierzę również, że nie ma przypadków i że pomimo tego, że każdy z nas jest wyjątkowy i unikatowy to wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni.

Prowadzę także bloga, do lektury którego serdecznie zapraszam