Rekomendacje

Rekomendacje klientów

Uczestniczyłam w spotkaniu Coachingowym z Agnieszką 16 kwietnia 2022. Było to moje pierwsze doświadczenie z tym tematem. Już od samego początku Agnieszka stworzyła atmosferę wzajemnego zrozumienia i szacunku. Energia jaka panowała na spotkaniu pozwoliła mi się otworzyć i z łatwością podjąć temat, który mnie trapił. Agnieszka z wyczuciem naprowadziła mnie na pewne przemyślenia i zaproponowała kilka rozwiązań, które mogą wstępnie pomóc. Podpowiedziała mi w jaki sposób spróbować zadbać o własną energię wewnętrzną. Z wielu rad sukcesywnie korzystam.

Jestem zadowolona ze spotkania i planuję umówić się na kolejną sesję.

Ewa

Chciałabym podziękować Ci za sesje coachingowe, które ze mną przeprowadziłaś.

Odbyły się one w przyjaznej atmosferze.Twoje empatyczne podejście do mojej osoby i problemów z jakimi się zgłosiłam zasługuję na docenienie, dzieki niemu czułam się wysłuchana i zrozumiana. Natomiast otwarta struktura spotkań uczyniła, że mogłam być aktywna w rozwiązywaniu wyzwań jakie przede mną postawiło życie.

Podczas sesji przeanalizowałyśmy problemy, omówiłyśmy ryzyka i szanse scenariuszy rozwiązań, tło spraw, oceniłyśmy na co mamy wpływ, a co jest poza nami, przypomniałyśmy sobie proprytety.

W tym czasie dowiedziałam się, że są energię w nas i poza nami, które sprzyjają człowiekowi.

Rozmawiałyśmy o metodach relaksacji, sposobach odpoczynku oraz organizacji codziennego życia w celu minimalizacji stresu i niepotrzebnego napięcia. Koncentracja na tu i teraz, uważność jest darem dzieki ktoremu żyjemy pełniej, nie pośpiesznie. Warto robić rzeczy dla przyjemności bo ona nam kompensuje jej przeciwności.

Szczególnie zainteresowało mnie zagadnienie wdzięczności. Pielęgnuję je w sobie codziennie i widzę jego szybki i dobry wpływ na moje życie. Jestem pewna, że lepiej skupiać się na błogosławieństwach niż przekleństwach.

Agnieszko, bardzo mi pomogłaś,  wziąć problemy w swoje ręce, wyposażyłaś w techniki, literaturę, obudziłaś wiarę w samodzielność, tchnełaś moc, która od dawna krąży po świecie bo pochodzi z pierwotnych instynktów i jest dobrem.

Z całego serca rekomenduję Cię jako coacha.

Kasia

Pierwszy raz zdecydowałam się na sesję coachingową i teraz wiem, jak bardzo mi pomogła. Agnieszka swoim spokojem i kolejnymi pytania poprowadziła mnie do sedna mojego problemu i była kierunkowskazem do jego rozwiązania. W trakcie naszych rozmów, omawiania zdarzeń i towarzyszących im emocji spojrzałam na nie z wielu perspektyw i okazało się, że  rozwiązanie było łatwiejsze niż się wydawało. A zastosowana podczas sesji medytacja jeszcze bardziej pozwoliła wczuć się w siebie, poczuć wewnętrzny spokój, co z kolei pozwoliło mi w spokoju spojrzeć na problem i związane z nim emocje.  Dzięki temu inaczej teraz patrzę na wiele spraw, nie tylko na problem, który był powodem zgłoszenia się na sesje. Nie targają już mną emocje, potrafię być wdzięczna za to co mam i docenić rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Pozytywna energia Agnieszki podczas sesji udzieliła mi się i na pewno to spowodowało, że łatwiej udaje mi się pokonywać problemy. Po zakończeniu sesji czuję pewność, że uda mi się zmienić to co chciałam i mam motywację do dalszego rozwoju i pracy nad sobą. Jak najbardziej polecam Agnieszka jako coacha zmian – dzięki sesji z nią świat zyskuje inną – pozytywna barwę, gdyż udaje się rozwiązać problemy i dzięki temu  jest się po prostu bardziej szczęśliwym. 🙂

Julita

Agnieszka potrafi słuchać i szuka nowatorskich rozwiązań. Dzięki dużej wrażliwości, elokwencji i empatii otworzyła mi oczy na wiele aspektów życia o których wcześniej nie miałam pojęcia. Jest niczym szamanka, znachor leczący złamane dusze. Dzięki temu, że nie ocenia daje daje poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Jest profesjonalistką w każdym calu, która polecam każdemu, kto szuka coachingu.

Sara

Aga chciałabym Ci serdecznie podziękować za poniedziałkową sesję. Moja głowa przestała wirować, a myśli uporządkowały się i zajęły właściwe miejsce. Wiem gdzie jestem i gdzie chcę być. Twoja intuicja, empatia i bijąca od Ciebie pozytywna energia ma zawsze budujący i kojący wpływ na mnie. Dziękuję Ci z całego serca!

Magda